Kripto Para Haberleri
Bitcoin

Elon Musk: “ Kriptonun Asıl Mücadelesi İtibari Para İle”

Elon Musk, kripto paraları geçtiğimiz hafta boyunca süren ve fitilini kendisinin ateşlediği düşüş trendinin ardından, kripto paraları desteklediği bir tweet attı.

Elon Musk, Tesla’nın Bitcoin ödemelerinin askıya aldığını duyuran ve bu nedenle son düşüşün ardındaki ana etmen olduğu düşünülen Tesla CEO’su, bir Twitter kullanıcısının “Sana kripto yüzünden kızgın olanlar hakkında ne düşünüyorsun?” sorusunu yanıtladı.

Musk’ soruyu uzun vadeli bir bakış açısı ile yanıtladı ve kripto paraların karşısında ki engellerin kısa vadeli fiyat hareketleri değil, kriptonun asıl mücadelesinin itibari ara ile olduğunu ileri sürdü:

Musk, bu mücadeleyi her şeyi göz önünde bulundurulduğunda kripto paraları “desteklediğini” açıkladı.

Elon Musk’ın kripto paralar ile ilgili son gönderileri, piyasanın düşüş trendine girmesinden beri gündemde yer aldı. Bir çok kripto paranın yüksek değerler kaybetmesi, bir çok kişide boğa piyasasının sona ermiş olabileceği endişelerini uyandırdı.

Attığı tweetler ile Dogecoin piyasını ve daha az etkili bir şekilde kripto paraları da etileyebilen Muski krpro paraların daha çevre dostu olması gerektiğini söylemişti.

Benzer içerikler

Cengiz Ünder, Sponsorluk Anlaşması Ödemesinin Üçte İkisini Bitcoin İle Alıcak

Aykut YEZER

Bitcoin’in Piyasa Değeri Üç Bankanın Toplam Değerini Solladı!

Aykut YEZER

Bitcoin Yatırım Kervanına Norveçli Şirket Aker ASA da Katıldı

Aykut YEZER

Yorum Yaz