Kripto Para Haberleri
Altcoin

Sivasspor Taraftar Tokenı Geliyor

Sivasspor, taraftar tokeni oluşturmak için kripto para borsası Bitexen Teknoloji ile iş birliği yaptı.

Taraftar tokenları, geçtiğimiz mart ayından beri, kripto para sektöründe büyük ilgi gören alanlardan biri durumunda. Taraftar token platformu Socios.com’un tokeni Chiliz geçtiğimiz Mart ayında iki hafta gibi bir sürede yüzde 1,650’lik değer kazanmıştı.

Taraftar tokenlarına artan ilgiyle birlikte, taraftar token anlaşmalarına her gün bir yenisi ekleniyor. En son anlaşmayı Mart ayında Manchester City gerçekleştirmişti. Taraftar token ekibine son olarak Süper Lig takımı Sivasspor katılıyor.

DHA’nın 21 Mayıs tarihli haberine göre Sivasspor, dijital varlık alım satım platformu Bitexen Teknoloji ile iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında Bitexen, Sivasspor için bir mobil uygulama ve taraftar tokenı oluşturacak. Hedeflerin Sivasspor taraftarlarını kripto parayla tanıştırma olduğunu belirten Bitexen, mobil uygulama ile de çeşitli avantajlar sunacak.

Taraftar tokenları, taraftarlar ve kulübün etkileşime geçebilmesine olanak sağlıyor. Taraftarlar, bu tokenları kullanarak kulüp ile ilgili belirli kararlarda söz hakkı sahibi olabiliyor. Ayrıca çeşitli yarışmalara katılabiliyor ve kulüp ürünlerini satın alabiliyor.

Benzer içerikler

Ripple Belgelerinin Gizli Kalmasını İstiyor!

Havvanur KÖSE

Kripto Karşıtı Peter Schiff Tweet’leri NFT Olarak Satışta

Aykut YEZER

Çıkardığı Gazı NFT Olarak 85 Dolara Sattı

Aykut YEZER

Yorum Yaz