Kripto Para Haberleri
Altcoin

Ripple, Coinbase ve Üst Düzey Borsalarda 64 Milyonluk XRP Hareketiliği

 Ripple ve bazı üst düzey kripto borsaların yüklü miktarda XRP transfer ettiği bildiriliyor. Bu borsaların başını Coinbase çekiyor.


Ripple, Coinbase ve Üst Düzey Borsaların 64 Milyon XRP Transferi

Kripto para izleyicisi Whale Alert kısa süre önce Twitter üzerinden son 24 saatte yaşanan dikkat çeken hareketliliği haber verdi.

Ripple ile lider kripto para borsaları 64 milyon XRP transferi gerçekleşti. Bu transferin değerinin yaklaşık olarak 56 milyon dolar olduğu belirtiliyor.


Ripple’dan Çin’e XRP Transferi

Merkezi San-Francisco’da olan blockchain sektörünün ünlü isimlerinden Ripple, Huobi’ye milyonlarca adet XRP göndermeye devam ediyor. Bu transferde yaklaşık 56 milyon doları hareket ettiğini görüyoruz. San Francisco’da bulunan ünlü Blockchain şirketi Ripple en popüler kripto borsası Huobi’ye milyonlarca XRP göndermeye devam ediyor.

Bugün (22 Mayıs 2021 tarihinde) Ripple, Huobi’ye 4,087,900 XRP transfer etti. Bu hafta Ripple her gün aynı miktarda XRP’yi Çin ticaret platformuna göndermeye devam etti.


Coinbase ve Benzer Platformlar 60 Milyon XRP Transfer Etti

ABD ve Asya’daki kripto para platformları yüklü miktarda transferler gerçekleştirdi.

Coinbase, Binance, Huobi, Bittrex, Upbit ve diğer üst düzey borsalar arasında 59,600,000 XRP transferi yapıldı.

Ripple, şimdi CoinMarketCap verilerine göre en büyük yedinci kripto para. Son dönemde dört basamak geriledi. Piyasa değeri ise 42 milyar dolar.

Ripple şirketinin başı SEC ile yaşanan mahkeme sürecinden dolayı dertte. Ayrıca sürekli yaptığı XRP satışlarının da fiyatı olumsuz etkilediği iddia ediliyor.

Benzer içerikler

Dogecoin ve Litecoin İkilisine Elon Musk ve Mark Cuban Sayesinde İlgili Artıyor!

Havvanur KÖSE

Crypto.com ve Visa Arasında Küresel Anlaşma

Aykut YEZER

Dogecoin’in Popülerliği Çığ Gibi Büyüyor

Aykut YEZER

Yorum Yaz