Kripto Para Haberleri
Altcoin

Kangal Token Gün Geçtikçe Büyüyor

Dört Türk yazılımcının bir araya gelip oluşturduğu “meme tokenı” KANGAL, her geçen gün daha da büyüyor. Geçtiğimiz aylarda Coinsbit ve Hotbit gibi kripto para borsalarında listelenen KANGAL’a bir destek de Cyberlabisc ISC ekibinden geldi.

Cyberlabisc, siber suçlarla savaşan bir ekip. Kendilerini ise çok net bir şekilde tanıtıyorlar:

“Gelişen teknolojiyle beraber artan bilişim suçlarını en aza indirgemek, siber şuçları azaltmak ve geliş- geliştir yetiş-yetiştir felsefesiyle bilgi güvenliğine meraklı gençleri istihdam etmek amacıyla yola çıktık.”

Kaynak: Cyberlabisc

Bu sözlerle kendilerini tanıtan ekip geçtiğimiz gün kendi internet siteleri üzerinden bir duyuru paylaştılar:

“CyberLab ISC ekip üyeleri olarak sadece ülkemizde türü bulunan bekçi köpeği KANGAL’dan yola çıkarak oluşturulan ($KANGAL) Kangal Token’e yatırım yapmış bulunmaktayız. Kripto para sektöründeki #HODL serüveninde bizlerin de $KANGAL tarafında yer aldığını açıklamak istiyoruz”

Kaynak: Cyberlabisc

Kangal Token Nedir ?

Şubat ayında ana ekibimiz Analiz Kriptoyla Kangal kurucuların birisi bir röportaj gerçekleştirmişti. Kısaca röportajın içeriğini aktaracak olursak, ekip için Kangal bir yan proje ve ekibin kendi pozisyonlarında çalışmaya devam ettiğini öncelikle söylemeliyiz. Kangal Token’ın çıkışı ise “meme tokenlara” olan ilginin artması ve aynı zamanda 4 Türk yazılımcımızın da meme tokenlara olan ilgisi diyebiliriz.

Kangal’ı ilginç kılan durumlardan birisi ise kurucuların Kangalların ilk sahibi olmamaları.

Benzer içerikler

XRP, Bir Günde %10 Geriledi!

Havvanur KÖSE

Elon Musk, 2019’dan Beri Dogecoin Ekibiyle Çalışıyor

Aykut YEZER

Solana’ya Rekor Sermaye Girişi

Gamze KARABULUT

Yorum Yaz