Kripto Para Haberleri
Uncategorized

Ethereum, İlk 10 Küresel Varlık Arasına Girme Yolunda Adım Adım İlerliyor

Piyasa değeri en büyük 2. Kripto para olan Ethereum (ETH), gün içerisinde $4370’a ulaşarak yeni bir rekora imza attı. ETH, yeni zirvesiyle birlikte yaklaşık %10’luk bir artış göstermekle birlikte piyasa değerinde de bir rekora imza atarak yaklaşık 500 Milyar Dolara ulaşmış durumda.

Ethereum Bir Çok Şirketi Geride Bıraktı

Ethereum, yaptığı son hareketle birlikte bir çok dünya devi şirketin önüne geçmiş durumda. Infinite Marketcap verilerine göre Ethereum, 3 sıra birden yükselerek Samsung, JPMorgan ve Visa’yı gerisinde bıraktı. Ethereum’da yaşanan yükseliş, en büyü finans ve teknoloji devlerini geride bırakmasıyla sonuçlandı. Bu yükselişle birlikte Ethereum artık dünyanın en değerli 16. varlığı.

Birçok analist, Ethereum’un boğa koşusunun devam edeceğini söylüyor. Hatta bazıları Ethereum’un fiyatının $10.000 olacağı konusunda öngörülerde bulundu. Bu beklendi gerçekleşirse ETH, ilk on küresel varlık arasında kendine yer bulabilir. Ethereum’un 2.0 güncellemesinin etkileri sürerken uzmanların da yükseliş trendini doğrulaması en popüler ikinci kripto paranın inanılmaz seviyelerine ulaşmasına katkıda bulundu. Ethereum, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla $4.260 seviyelerinde işlem görüyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorum Yaz