Kripto Para Haberleri
Bitcoin

Paris Hilton da Bitcoin Kervanına Katıldı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) artık tüm dünyanın dilinde. Bireysel yatırımlar kadar kurumsal yatırım da artmış durumda. Kurumsal yatırım çılgınlığı Bitcoin’in daha fazla kişi tarafından duyulmasını sağladı. Bitcoin’i duyanlardan biri ise ünlü isim Paris Hilton.

Paris Hilton, CNBC’de Perşembe günü katıldığı programda Bitcoin destekçisi olduğunu açıkladı.

Hilton oteller zincirinin skandal mirasçısı olarak tanınan Paris Hilton, lider kripto para birimi Bitcoin’e yatırım yaptığını ve yeni doğan varlık sınıfını görmezden gelmeyi ya da reddetmeyi seçen Hilton, bu hamlesiyle kripto parayı reddeden dünyaca ünlü ekonomistlerin bir kısmını da geride bıraktığını göstermiş oldu. Bitcoin’in kendisi çok heyecanlandırdığını ve Bitcoin’in gelecekte daha önemli yerlere geleceğini vurgulayan Hilton, ne kadar yatırım yaptığını açıklamadı.

Hilton, NFT Çıkartıyor

Ünlülerin akın ettiği ve son günlerde popülerliği bir hayli artan NFT çılgınlığı hakkında da konuşan Hilton, bu ay ilk NFT’sini piyasaya süreceğini söyledi.  300 Milyon doların üzerinde net varlığa sahip olan Hilton, şu an için ciddi bir iş kadınına dönüşmüş diyebiliriz.

Benzer içerikler

Bitcoin Artık Konaklama Sektöründe de Kullanılabilecek

Aykut YEZER

Binance Haberleri Bitcoin Yükselişini Etkilemedi

Gamze KARABULUT

Dünyaca Ünlü Kâhin, Mart İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminlerini Paylaştı: Bu Seviyeler!

alibertay

Yorum Yaz