Kripto Para Haberleri
Altcoin

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, Yasak Uygulanacak Mı sorusunu yanıtladı!

Cardano (ADA), kripto para piyasasının en kıymetli beşinci para birimi seviyesinde ve güncelliğini sürdürüyor. Gündemdeki son güncel soru ise “Joe Birden idaresindeki Amerikan hükemeti Cardano (ADA)’ya yasak uygulanacak mı?

Kripto para birimleri ile blok zincirleri oluşturan araştırma, mühendislik şirketi IOHK’nın (Input Output Hong Kong) CEO’su ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson, geçtiğimiz günlerde AMA ( Ask me Anything) programına katıldı. Amerikan hükümeti yasak uygulayacak mı sorusu yöneltilen Hoskinson, bu olasılığı değerlendirerek söyle cevap verdi;

“Yasak uygulanması söz konusu bile değil, böyle bir olasılık olsa bile bunun süresi geçti.”

Oturum içerisinde sorulan bir başka soru ise Glaxy Digital CEO’su Mike Novograt’ın Cardanı ilişkisi. Charles Hoskinson bu soruya; “ Şimdilik kendisi ile bir görüşme gerçekleşmedik ama niyetimiz var. Şimdiden böyle bir görüşme için mutluluk duyuyorum ve bu konuşmanın merkezinin ADA olması beni heyecanlandırıyor.”

Ayrıca IOHK CEO’su, esprili bir yaklaşımla: “ Mike Novogratz’ın Cardano’ya yönelmesini beklemeyin. Belki ADA’nın ne kadar realist bir proje olduğunu anlatabilirim.”

Benzer içerikler

Ripple’ın Dava Tarihleri Belli Oldu

Aykut YEZER

Ripple Ortağı SoftBank, ZT Global Kripto Para Borsasına Milyonlarca Dolarlık Yatırım Yaptı

Aykut YEZER

Kangal Token %1570 Arttı!

alibertay

Yorum Yaz