Kripto Para Haberleri
Bitcoin

Kangal Token Gerekli Desteği Topladı!

Kangal Token yaratıcıları geçtiğimiz günlerde Reddit üzerinden paylaştığı bir yazıda borsaya açılabilmek için bir miktar destek istemişti. Kripto para kullanıcılarından beklenen destek $25.000 değerindeydi. Bugün Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımda gerekli olan parayı topladıklarına ve ödemeyi gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.

“Borsada listelenmek için gerekli para toplandı ve gönderildi. Gelişmeler içi takipte kalın.”

CoinGecko’da halihazırda listelenmiş olan KANGAL’ın yeni durağının hangi borsa olacağı hala merak konusu. İlerleyen saatlerde bu konuyla hakkında bir bilgilendirme yapacaklarını düşünüyoruz.

Nedir bu KANGAL ?

Kangal Token; isimlerini şimdilik gizli tutmak isteyen dört Türk yazılımcı ve tasarımcının, meme tokenlara olan ilgiyi görmesiyle ortaya çıktı. Blok zinciri teknolojisine ilgi duyan ve böyle bir projeyi başlatan dört kişilik ekip için Kangal Token bir yan proje.

Geçtiğimiz günlerde rekor bir yükselme yaşarak %1570’lik bir artış yaşamış ve $0.000068’a kadar çıkmıştı. Haberin yazıldığı saat itibariyle Coinmarketcap verilerine göre $0.0000206’dan, CoinGecko’da ise $0.00002436’dan işlem görüyor.

Benzer içerikler

Google Finans, Kripto Para Bölümü Ekledi

alibertay

Greenpeace’in Bitcoin Kararı

Gamze KARABULUT

XRP, Bir Günde %10 Geriledi!

Havvanur KÖSE

Yorum Yaz