Kripto Para Haberleri
Bitcoin

Cengiz Ünder, Sponsorluk Anlaşması Ödemesinin Üçte İkisini Bitcoin İle Alıcak

Türkiye merkezli kripto para borsası BtcTurk, İngitere Premier Liginde forma giyen milli oyuncumuz Cengiz Ünder ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Cengiz Ünder, anlaşma sonucunda alacağı ödemenin üçte ikisini Bitcoin (BTC) ile alacak. Bitcoin ile anlaşma yapılması bir ilke imza attığı için Türk spor tarihine geçti.

A milli takım formasını giyen yıldız futbolcu Cengiz Ünder, sponsorluk hakkında yaptığı açıklamada, “değişen dünya düzeninde kripto paralara büyük bir yatırım ve ilgi var” şeklinde konuştu. “Bunun gelecekte çok daha ileriye gideceğinden şüphem yok” diye ekledi.

BtcTurk  CEO’su Özgür Güneri, önceliği Bitcoin’e verek tüm kripto para birimlerinin kullanımının artmasını temmenni ederken, sponsorluk hakkında da şöyle konuştu:

“Sponsorluğumuzun üçte ikilik ödemesinin ekonominin yükselen değeri Bitcoin ile yapılacağını özellikle vurgulamaktan heyecan duyuyorum. Türk sporunda ilkleri barındıran bu tarihi sponsorluğun bizleri çok önemli başarılara taşıyacağına inanıyor, bu yolculuğun her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.”

“Kripto paralar ile alışveriş günleri yakında” olduğunu düşünen futbolcu Cengiz Ünder sözleri şöyle:

“Kripto para dünyasına yeni yeni aşina oluyorum. Bence çok hızlı gelişen ve değişen, göz ardı edilmemesi gereken bir noktaya ulaştı. Birkaç yıl sonra belki de market alışverişimizi bile kripto para ile rahatça yapabilir hale geleceğiz. Değişen bu sürecin bir parçası olmak benim için de keyif verici. Bu ilerleyişin içinde olmak ve takip etmek gerektiğini düşünüyorum. Birçok marka bu alana yatırım yapıyor. Sistem tam olarak oturana kadar denemeler olacaktır ama bu sürecin sonunda işini doğru yapanlar belki de geleceğin büyük bankalarına dönüşecekler. BtcTurk’ün de bu markalardan birisi olacağına inanıyorum”

Benzer içerikler

Sacramento Kings, Maaşlara Bitcoin Opsiyonunu Getiriyor

Aykut YEZER

XRP, Bir Günde %10 Geriledi!

Havvanur KÖSE

Ünlü Analist Sant Munakyan, Bitcoin (BTC) Fiyatındaki Düşüşü Yorumladı!

Havvanur KÖSE

Yorum Yaz