Kripto Para Haberleri
Altcoin

Popüler Kripto Para Analisti Coin Bureau “Harmony (ONE) hak ettiği değeri göremiyor”

Kripto para piyasasında ki kripto paralardan hangisinin hakkettiği değeri görememesini yorumlayan popüler analist Coin Bureau, 539.000 abonesine düşüncelerini paylaştı.

Her taraf Kıpkırmızı

Kripto para piyasasında klasik bir pazar günü düzeltmesi ile beraber kripto para ciddi bir düşüş yaşadı. Her tarafın kızıla boyanmasıyla beraber son 24 saat içerisinde Bitcoin %4.1, Ethereum %3.4, ADA %5,1 DOT %5,6 ve UNI %2,7 düşüş yaşadı.

ONE’yi takip ettiğini açıklayan analist, Harmony (ONE)’nin Etheryum sistemi ile ortak çalışan ve akıllı kontrat uyumuna sahip blockchain ağı bulunan birçok kripto para yatırımcısının takip ettiği bir proje olduğunu söyledi.

Harmony, Silikon Vadisi temelli 2018 yılında Dr. Stephen Tse tarafından yapılan bir proje.

Harmony (One) gibi birçok proje bulunuyor

Coin Bureau, “Harmony, Cardamo (ADA) gibi Ethereum rakiplerine eklenebilir.  Bildiğiniz gibi Harmony, Binance Labs’dan 5,5 milyon dolarlık yatırım aldı. Şimdilik bir rakip olmamakla beraber Ethereum’un sorunlarından yararlanıyor ve staking havuzunun güçlenmesine destek oluyor.”

Ayrıca analist, “ Harmony, blokchain ağının hard forku değildir, ağa stalking yaptırmak istiyorsanız öncelikle 10.000 ONE elde edilmeli kısacası 1.100 dolar aktarımı gerekir sonucunda da önemli bir yatırım getirisi elde edilebilir”dedi.

Popüler analistin bu sözlerine benzer sözler söyleyen Lard Davis, “ Polkastarter’a fiyat kaçırdıysanız eğer sizleri DAO Maker’ı öneriyorum” dedi.

DAO 9 dolara kadar yükselmesiyle üzerine çekti. PAD platformu 25 Mart’ta kullanıma sunulacak ve bu sayede DAO ciddi bir fiyatlanma kazanabilir.

Ayın başında altcoinleri incelediği listeyi açıklayan Lark Davis, My Neighbour Alice (ALİCE) projesini de içinde barındırıyor.

Binance üzerinde listenerek rekora koşan ALİCE gibi birçok proje bulunuyor. Bu projelerin piyasaya da yayınlanıp pazarlanması DAO projelerine olan desteği arttırabilir. Ayrıca DAO projelerine katılmak için belirli şartlar mevcut. Bunlardan biri en az 500 DAO sahibi olma. Bu ve bu gibi kurallar uzun sürede DAO’nun 10 dolar seviyesine çıkmasını sağlayabilir.

Benzer içerikler

Dogecoin’in Popülerliği Çığ Gibi Büyüyor

Aykut YEZER

NFT, Az Bilinen Kripto Para Birimi 1 Haftada %10.000 Artarak Akıllara Durgunluk Verdi!

Havvanur KÖSE

Cardano (ADA) İlk Üçte

alibertay

Yorum Yaz