Kripto Para Haberleri
Altcoin

IBFK Fan Token Taraftarlarla Buluştu

İstanbul Başakşehir Futbol Kulubü’nün Fan Token’ı taraftlarıyla buluştu. 4 Şubat 2021 Chiliz borsasında listenen IBFK, 66 CHZ değerinde listelenmiş ve gün içerisinde ATH yaparak 117 CHZ’ye ulaşmış ve günü yaklaşık 75 CHZ değerinde kapatmıştı.

18 Mart tarihinden beri Coinmarketcap listesinde de kendine yer bulan IBFK, haberin yazıldığı saat itibariyle son 24 saat itibariyle %17 artış yaparak $6,67’dan alıcısıyla buluşuyor.

Nedir bu Chiliz (CHZ) ?

Chiliz bir çok spor dalından kulübün fan tokenını bünyesinde bulunan bir kripto para borsası. Taraftarı olduğunuz futbol takımı, destekçisi olduğunuz e-spor takımı gibi bir çok farklı kulübe ait fan tokenlarını bünyesinde bulunduruyor Chiliz.

Tokenları sadece kendi para birimi olan CHZ ile satın alabiliyorsunuz. CHZ geçtiğimiz günlerde muhteşem bir yükseliş trendi yakalayarak $0.94’a kadar yükselip kendi rekorunu kırdı. Haberi yazıldığı saat itibariyle $0.51’dan alıcılarıyla buluşuyor.

Chiliz, gün geçtikte kendi bünyesine yeni Fan Tokenları eklemeye devam ediyor. Birkaç gün önce İngiltere Premier Ligden Manchester City ile anlaşma sağlayan Chiliz’in projeleri sürat kesmeden devam ediyor.

Benzer içerikler

XRP, Bir Günde %10 Geriledi!

Havvanur KÖSE

Coinbase borsası Kripto paraların yüzde 11’ini bünyesinde barındırıyor

Havvanur KÖSE

PancakeSwap (CAKE) Yeni IFO Duyurdu: WATCH

alibertay

Yorum Yaz