Kripto Para Haberleri
Altcoin

Kangal Token Borsaya Giriyor!

Geçtiğimiz günlerde CoinGecko’da listelenen Kangal Token, bugünlerde Borsaya girmek için emin adımlarla ilerliyor.

Türk yazılımcılar ve tasarımcılar tarafından çıkartılan bir meme token olan Kangal Token, 20 Mart 2021’de Reddit üzerinden yaptığı açıklamada borsada listelenebilmek için destek istedi.

”Küreselleşmek için listeleme koşulları üzerinde anlaştık ve bu anlaşmayı gerçekleştirmeye hazırız. Kangal’ın listeleme ücretini karşılayabilmek için yardımınıza ihtiyacı var. ERC20 veya BEP20 üzerinden tokenları gönderebilirsiniz.

Listelenme için hedefimiz $25.000’a ulaşmak. Oylama sonucununa göre, bağışcılar KANGAL’dan pay alırken APR gibi avantajlara da sahip olacaktır.”

Kullanıcılar Şeffaflık İstedi

Yorumlarda bazı kullanıcılar destekte bulunmak konusunda çekingen davranıyorlar. Kendisini bu kadar gizli tutan birine nasıl yardım edebileceklerini söyleyen kullanıcılara yazı sahibi u/kangaltoken, bu durumun çok normal olduğunu, bu duruma NDA (gizlilik sözleşmesi) dendiğini ve oldukça yaygın olduğun söyledi.

KANGAL Nedir ?

Kangal Token; isimlerini şimdilik gizli tutmak isteyen dört Türk yazılımcı ve tasarımcının, meme tokenlara olan ilgiyi görmesiyle ortaya çıktı. Blok zinciri teknolojisine ilgi duyan ve böyle bir projeyi başlatan dört kişilik ekip için Kangal Token bir yan proje.

Geçtiğimiz günlerde rekor bir yükselme yaşarak %1570’lik bir artış yaşamış ve $0.000068’a kadar çıkmıştı. Haberin yazıldığı saat itibariyle $0.000021’dan işlem görüyor.

Benzer içerikler

Tesla, Dogecoin ile Satış Yapacak Mı ?

Aykut YEZER

Vitalik Buterin 6,7 Milyar Dolarlık Shiba Coin Yaktı!

Gamze KARABULUT

Türk Patent ve Marka Kurumu’na 267 Coin Amaçlı Marka Başvurusu Yapıldı

Gamze KARABULUT

Yorum Yaz