Kripto Para Haberleri
Altcoin

Manchester City Socios Taraftar Tokenlarına Eklendi!

İngiltere Premier Lig içinde oynayan Manchester City, blockchain tabanlı tokenını oluşturarak taraftar katılımı arttırmayı hedefliyor.

Manchester City’nin geçtiğimiz Cuma günü yapılan açıklamaya göre, Socios.com ile ortalık kurularak CITY taraftar tokenı için anlaşma yapıldı. Juventus FC Barcelona gibi diğer kulüplerin sunduğu kulüp promosyonları, VIP ödülleri, arttırılmış gerçeklik ve oyunlar gibi özelliklerden Manchester City taraflarları da yararlanacak.

City Football Group’un küresel ortaklık satışlarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Stephan Cieplik, “Cityzens üyeliği kapsamında katılımcıların ücretsiz bir şekilde CITY token alabilmeye hak kazanarak, ödül ve avantajları kullanabilecekler” dedi.

Alexandre Dreyfus, Socios ve Chiliz CEO’su;  COVİD-19 salgını kısıtlamalarının kaldırılmasından hemen sonra, piyasaya yeni sürülen sanal para biriminin dijital özelliklerle beraber gerçek yaşamda da fırsatlar ve deneyimler sunacağını dile getirdi.

Premier Lig İngiltere futbolunun en üst ligi konumunda. Bu Lig’de yer alan Manchester City 2,7 milyar dolar değerinde ve dünyanın en değerli beşinci futbol kulübü.

Benzer içerikler

Crypto.com ve Visa Arasında Küresel Anlaşma

Aykut YEZER

Grayscale, Pörtföyünü Büyütmeye Devam Ediyor

Aykut YEZER

Dogecoin’in Popülerliği Çığ Gibi Büyüyor

Aykut YEZER

Yorum Yaz