Kripto Para Haberleri
Altcoin

Dogecoin ve Litecoin İkilisine Elon Musk ve Mark Cuban Sayesinde İlgili Artıyor!

Elon Musk ve Mark Cuban beraber yürüttüğü tanınırlığı arttırmak amaçlı proje içerisinde Litecoin(LTC), şaka tabanlı Dogecoin (DOGE) ve diğer kripto paralar bulunuyor. Tanınırlığı arttırmak için bilindik isimler çalışmalarını sürdürüyor.

Proje amacı doğrultusunda son derece başarılı bir şekilde ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde merkezi Vancouver olan sosyal platform Hello Pal, platform yetkililerin gerçekleştirmiş olduğu Dogecoin ve Litecoin kripto para yatırımlarından dolayı aşırı müşteri yoğunluğundan çöktü.

Hello Pal şirketi, geçtiğimiz günlerde veri merkezinin  70 megawatt bulunduran bir çalışma ortamına 90.000’e yakın donanıma sahip olan ama ismi bilinmeyen bir çiftliğe LTC ve DOGE madenciliği yapmak için %15 sermaye yatırımı yaptığını kamuoyuna paylaştı.

Hello Pai, kamuoyuna paylaştığı bu bilginin artından siteden ciddi bir yoğunluk oluştu ve site bu yoğunluğu kaldıramayıp geçici bir süre devre dışı kaldı. Bunu üzerine Hello Pal VEO’su KL Wong “ Litecoin ve Dogecoin sevenlerin yoğunluğunu teşekkür olarak algılıyoruz. Faaliyetteki bu artış bizim Dogecoin ve Litecoin madenciliğine olan ilgimizi arttırarak, motive ediyor” sözlerini söyledi.

Benzer içerikler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kripto Para Açıklaması

Aykut YEZER

Manchester City Socios Taraftar Tokenlarına Eklendi!

Havvanur KÖSE

Emilie Choi: Kripto Paralar Cep Telefonlarının İlk Günleri Gibi

Gamze KARABULUT

Yorum Yaz