Kripto Para Haberleri
Altcoin

NFT, Az Bilinen Kripto Para Birimi 1 Haftada %10.000 Artarak Akıllara Durgunluk Verdi!

Non- Fungible Yearn (NFT finansmanların ve NFT’lerin temyiz edebilen özelliklerinden faydalanan yeni bir kripto para birimidir.

Yatırımcıların gözden kaçırdığı küçük çaplı altcoin, non-fungible token’lar (NFT’ler) yedi gün içerisinde son derece yüksek kazançlar sağladı. NFY Finance, Daily Hodl haberinde yazana göre; kullanıcıların NFY kazanmak için kripto varlıklılarını çeşitli havuzlarda paylaşmasına izin veriyor. Bir diğer yandan da kendisini geleneksel DeFi stake platforlarından ayırma girişimlerine başladı.

“NFT platformu içerinde, bir NFT bir stake’nin haklarını yansıtır, bir hesap belirli bir stake’ye bağlanmaz. İşlem süreci herhangi bir stake etme platformuyla aynı olacaktır. İşlemleri birbirinden ayıran temel özellik, herhangi bir kullanıcı kripto para birimini yatırdığında bir NFT basılır ve bu NFT içerisinde stake ayrıntıları barındırır.”

31 dolar gibi bir ücretle işlem yapan proje, Tyler Swope’da merak uyandırdı. Bunla ilgili video çeken Swope projenin nasıl fırsatlar doğuracağını anlattı:

NFY 27 Şubat’ta 5,95 dolardan 604 dolara yükselerek tüm zamanların en hızlı tırmanışını yaptı. Hızın hız katıp bir hafta içersinde %10.000’in üzerinde bir büyüme gerçekletirdi. Piyase değeri bu kısa sürede yaklaşık 356.000 dolardan 37 milyon dolara yükseldi.

Kripto para birimi CoinGecko’ya göre yazının yazıldığı sırada 324 dolardan işlem görüyordu.

Benzer içerikler

Dogecoin’in Popülerliği Çığ Gibi Büyüyor

Aykut YEZER

Google Finans, Kripto Para Bölümü Ekledi

alibertay

Ethereum Tabanlı Futbol Platformu ile Ortaklık Kuran Galatasaray, Sanal Takımlara Eklendi!

Havvanur KÖSE

Yorum Yaz