Kripto Para Haberleri
Altcoin

Kangal Token CoinGecko’da Listelendi

Türk yazılımcılar ve tasarımcılar tarafından çıkartılan bir meme token olan Kangal Token, gün geçtikçe topluluğunu genişletiyor ve kripto para piyasasında adından söz ettiriyor. Bugün öğle saatlerinde CoinGecko tarafından listelenen söz konusu kripto para birimi, $0,00005233’dan işlem görüyor.

Kangal Token şu anda CoinMarketCap ve CoinGecko gibi piyasa üzerinde etkisi olan sıralama araçlarında listeleniyor vaziyette. Kurucu ekibinin “daha demokratik bir yönetim” diyerek ortaya koyduğu kripto para biriminin ilerleyişinde topluluk büyük rol oynuyor.

Kangal Token’ın internet sitesi üzerinde yayınlanan Litepaper’da gelecekte oluşturulmak istenilen projeler yer aldı. Bu belgedeki projelerin hepsi Kangal Token topluluğunun istekleri doğrultusunda yazıldı.

Tüm bunlara ek olarak alınan duyumlara göre Kangal Token’ın yakın zamanda bir NFT çıkarması mümkün olabilir. Söz konusu kripto para biriminin herhangi büyük bir kripto para borsasına girişinin en azından şimdilik yalnızca bir hayal olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Kangal Token ile ilgili başka haberler:

Benzer içerikler

Kripto Para Haberleri’ne Hoş Geldiniz

alibertay

Usta Trader: Yatırım Yapılabilir! Bu Altcoin’in Ethereum’u Devirme Şansı Var

alibertay

Kore Kripto Para Borsaları Güne Ceza Uyarısıyla Başladı

alibertay

Yorum Yaz