Kripto Para Haberleri
Altcoin

Mike Novogratz: Dallas Maverick Dogecoin İle İlgili Hata Yapıyor

Galaxy Digital’in kurucusu milyarder Mike Novogratz, bir başka milyarder olan Mark Cuban’ı sert bir dille eleştirdi. Mike Novogratz, Dallas Maverick’in sahibi Mark Cuban’ın Dogecoin ile bilet satışı için aldığı kararın bir hata olduğunu söyledi.

Daha İyisini Yapabilirdi

Novogratz’ın açıklaması şu şekilde:

“Bence Mark burada bir hata yapıyor. Biletler için ödeme alabileceği 15 farklı yolla, çok daha iyi şey yapmış olabilirdi.”

Novogratz’a göre Dogecoin bu konudaki en güvenilir alternatif değil diyerek, değerinin hızlı düşüş ihtimaline değindi. Biletler Dogecoin ile satılırken bir ayı piyasasına girilmesi durumunda DOGE’nin rekor düşüşler yaşadığını biliyor. Bu da kurumun bilet karşılığında bütçeye eklenen Dogecoinlerin anlık olarak paraya çevrilmesi gerektiğini gösteriyor.

Elon Musk’ın göz bebeği olan DOGE, popülerliğini de biraz da Musk’a borçlu. Dogecoin geçtiğimiz günlerde rekor kırarak $0.0875’a kadar çıksa da yazının yazıldığı saat itibariyle $0.0509’dan işlem görüyor. Mark Cuban, bu konuda tek risk alan kişi değil. Daha önceki haberlerimizde de bahsetmiştik, 1 Mart itibariyle Amerika’nın 45 eyaletinde Dogecoin ATMlerde satılmaya başlamıştı.

Dogecoin’in ATMlerde işlem görmesiyle ilgili haberimiz:

Dallas Mavericks’in Dogecoin ile ödeme alacağıyla ilgili haberimiz:

Benzer içerikler

Dogecoin Artık Atmlerde!

Aykut YEZER

Kripto Karşıtı Peter Schiff Tweet’leri NFT Olarak Satışta

Aykut YEZER

Ripple’ın Dava Tarihleri Belli Oldu

Aykut YEZER

Yorum Yaz