Kripto Para Haberleri
Altcoin Bitcoin

Google Finans, Kripto Para Bölümü Ekledi

Google’ın bir subdomaini olan finance.google.com üzerinden hizmet veren Google Finans, kripto para fiyatlarını da listelemeye başladı. Bu durum, kripto paraların artık büyük otorilerce de sırayla kabul gördüğünün bir göstergesi.

Google Finans’ın kripto para bölümü içerisinde Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerini listeleyebilir ve kilit fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

https://www.google.com/finance

Kripto para sektöründeki birçok yayıncı ve haber kanalı, Google’ın çatısı altında bulunan Youtube’dan memnun değildi. Yayıncılar ve haber kanalları, Youtube’un kripto paralar ile ilgili içerikleri rastgele engellediklerini öne sürüyordu. Bu bağlamda Cointelegraph ve Coindesk gibi ünlü haber kanallarının da Youtube hesapları askıya alınmış fakat sonradan tekrar açılmıştı.

Kripto para piyasasının gün geçtikçe büyümesi ve daha yoğun ilgi görmesi sebebiyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bu durum da sektör devlerinin artık dijital varlıkları ve arkalarındaki teknolojiyi göz ardı edememelerini sağlıyor.

Benzer içerikler

Goldman Sachs Anketi: %22’lik kısım Bitcoin’in $100.000 Olacağını Düşünüyor

Aykut YEZER

Ripple (XRP), Lykke Borsasında Relist Ediliyor!

Aykut YEZER

Sacramento Kings, Maaşlara Bitcoin Opsiyonunu Getiriyor

Aykut YEZER

Yorum Yaz