Kripto Para Haberleri
Altcoin

Kangal Token (KANGAL) Nedir?

Dört adet Türk yazılımcı ve tasarımcının bir araya gelip oluşturduğu bir “internet meme tokenı” olma özelliği taşıyan Kangal Token hakkında kurucularından biri Analiz Kripto ekibiyle bir röportaj yaptı.

Kangal Token; isimlerini şimdilik gizli tutmak isteyen dört Türk yazılımcı ve tasarımcının, meme tokenlara olan ilgiyi görmesiyle ortaya çıktı. Blok zinciri teknolojisine ilgi duyan ve böyle bir projeyi başlatan dört kişilik ekip için Kangal Token’ın bir yan proje olduğu, ekipteki herkesin kendi pozisyonlarında çalışmaya devam ettiği belirtildi.

ERC20 tabanında 100 milyar birimlik bir arzla oluşturulup maksimum arzla piyasaya sürülen ve hiçbir ek üretimin yapılamayacağı Kangal Token’a ait dökümanlar Kangal Token internet adresinde herkese açık biçimde paylaşılıyor. Söz konusu token’ın ilginç yanlarından biri; kurucularının da para ödeyerek bu dijital varlığa sahip olması.

Takım (veya presale, marketing, …) için ayrılan bir kısım da yok. Biz de kişisel olarak Uniswap üzerinden satın aldık. Hatta ilk $KANGAL’ların sahibi bile değiliz, bizden önce Uniswap’teki yeni listelemeleri takip eden birkaç kişi satın almış oldu ve Telegram’daki topluluğun da ilk üyeleri oldular.

Kangal Token Kurucusu

Kangal Token, şu an Uniswap Ethereum mainnet’de Uniswap, Binance Smart Chain’de Burgerswap ve Pancakeswap üzerinden swap edilebilir durumda. Yazının yazıldığı sırada KangalToken, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 0.00002537 Türk Lirası’ndan işlem görüyor.

Benzer içerikler

Nusret NFT Olarak Tweetini Satışa Çıkardı

alibertay

PancakeSwap (CAKE) Yeni IFO Duyurdu: WATCH

alibertay

Ethereum Madencileri Ayaklandı!

Havvanur KÖSE

Yorum Yaz