Kripto Para Haberleri
Altcoin

Golem (GLM) Şubat Ayında 3 Kat Arttı

Kripto para piyasalarında dikkatlerin Bitcoin’e ve Ethereum, Binance Coin gibi büyük hacimli altcoinlere çevrildiği bu günlerde, Golem ismi yatırımcılar için pek aşina olmayan kripto para birimleri de büyük artışlar yapalıyor. Golem (GLM) Şubat ayı içerisinde %300’lük fiyat artışı gösterdi.

Golem (GLM) için yaşanılan bu yüksek fiyat artışının arkasında yapılan bir güncelleme yatıyor. Golem (GLM) altyapısı için yapılan bir güncelleme sonrası yatırımcılar söz konusu kripto para birimine rağbet gösterdi.

Golem (GLM) geliştiricileri; bilgi işlem kaynaklarının paylaşılabileceği ve kullanıcıların bir araya gelerek bir uygulama geliştirebileceği yeni güncellemenin duyurusunu çıkardılar. Bu güncelleme ile Golem (GLM), Amazon Web Servisleri’nin rakibi olacak.

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/golem-network-tokens/

Golem (GLM)’nin yaşadığı bu artışı sürdürüp sürdüremeyeceği ise merak konusu. Zira yatırımcıların bir kısmı kripto para sektöründen bir rekabetçinin Amazon Web Servisleri’ni zorlayabileceğini düşünürken diğer kısmı ise AWS ile GLM’nin ne şimdi ne de gelecekte rakip olamayacağını savunuyor.

Benzer içerikler

Goldman Sachs: “Ethereum Bitcoin’i Geçebilir”

Gamze KARABULUT

Dogecoin Coinbase’de Listelenecek

Gamze KARABULUT

Grayscale, Pörtföyünü Büyütmeye Devam Ediyor

Aykut YEZER

Yorum Yaz