Kripto Para Haberleri
Altcoin

Usta Trader: Yatırım Yapılabilir! Bu Altcoin’in Ethereum’u Devirme Şansı Var

Kripto trader’ı ve analisti Nicholas Merten, popüler altcoin Binance Coin (BNB)’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 342 dolara olan meteorik yükselişinin ardından analizlerde bulunuyor.

Nicholas Merten: Popüler altcoin Binance Coin (BNB)’in rallisine dikkat çekiyor

Nicholas Merten, yeni bir DataDash videosunda, BNB’nin 2021’in başında 38 dolardan başlayan öfkeli rallisine dikkat çekiyor. Analist, bu rallinin kripto para ve yakıt sağladığı protokol olan Binance Smart Chain’in merkezi olmayan finans (DeFi) alanını ele geçirebileceğine dair bir anlatıyı ateşlediğini söylüyor. Kripto analisti, BNB’nin Ethereum‘u (ETH) çevirme olasılığını keşfetmek için önde gelen iki akıllı sözleşme protokolü arasındaki farkları derinlemesine inceliyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genel olarak ironik olan şey, Binance Smart Chain’in aslında Ethereum’a son derece benzer olmasıdır. Binance Smart Chain, temelde Ethereum Blockchain’inin doğrudan bir forku gibi benzerlikler paylaşıyor. Binance Smart Chain’da bulunan geleneksel Ethereum uygulamalarından sağlamlık ve kodun nasıl getirilebileceği anlamında… Yani tüm bu işlevsellik kusursuz… Buradaki en büyük fark, Binance Smart Chain’in bu durumda birkaç seçkin doğrulayıcıya sahip olmasıdır. Bir madencilik sürecinden geçen ve dünya çapında binlerce node’ye çok merkezi olmayan bir formatta sahip olan Ethereum’un aksine, Binance çok daha merkezileştirilmiş. Bu, doğası gereği korkunç bir şey değil, ancak ağda daha fazla varlık büyüdükçe, tıpkı merkezi bir borsada nasıl daha fazla varlığa sahip olduğunuz gibi, bu endişe kaynağı olabilir… Binance Smart Chain aslında GAS ücretlerinin neredeyse hiç bulunmadığı bir sistem kurmayı başardı.

Nicholas Merten: Ethereum hala yarış dışı değil!

Nicholas Merten, Binance Smart Chain’in itibarı, ağ etkisi ve düşük ücretleriyle gelen avantajlara sahip olmasına rağmen, Ethereum’un hala yarış dışı olmadığına inandığını ekliyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi veya merkezi olmayan finans söz konusu olduğunda Ethereum’un piyasadaki hakimiyetini belirleyecek olan burada kritik olan şey, ikinci katman ölçeklendirmenin uygulanmasıdır. Bunu Uniswap gibi bazı önemli protokoller anlamında henüz görmedik. Ancak sözde Optimism gibi ölçeklendirme çözümleriyle çalıştıklarını duyurmaya devam ettikleri için oyunda olabilir. Bu, oyunun kurallarını değiştirecek.

Usta analist: BNB’ye yatırım yapma konusunda herhangi bir sorun görmüyorum

Kripto analisti, Uniswap v3 gibi merkezi olmayan borsalarda uygulanan ölçeklendirme çözümlerinin haberlerinin muhtemelen Ethereum’un DeFi alanındaki lider konumunu güçlendireceğini vurguluyor. Binance Coin’e bakan Nicholas Merten, kripto paranın kısa vadede tükenmiş görünmesine rağmen yükselme şansı olduğuna inanıyor. Analist, Binance Smart Chain’in sonunda piyasaya hakim olacağına dair en az %10 şansın olduğuna inanıyor. Ayrıca Nicholas Merten, BNB’ye yatırım yapma konusunda herhangi bir sorun görmediğini belirtti.

Kaynak: https://kriptokoin.com/trader-yatirim-yapilabilir-bu-altcoinin-ethereumu-devirme-sansi-var/

Benzer içerikler

Ripple CEO’su XRP’yi Gözden Mi Çıkardı?

Havvanur KÖSE

EOS yükseliyor!

Havvanur KÖSE

Kangal Token %1570 Arttı!

alibertay

Yorum Yaz