Kripto Para Haberleri
Bitcoin

Dünyaca Ünlü Kâhin, Mart İçin Bitcoin ve Altcoin Tahminlerini Paylaştı: Bu Seviyeler!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, yeni tahminlerini paylaştı. Analist, yatırımcılara temkinli olmalarını söyleyerek Bitcoin’in fiyatının hala aşağı yönlü baskıya karşı savunmasız olduğu uyarısında bulunuyor. Ayrıca analist, altcoin tahminlerini de paylaşıyor ve bu 3 altcoin de işlerin iyi gittiğine işaret ediyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin daha fazla düşebilir

Yeni analizinde başarılı analist Michaël van de Poppe, düzeltmenin ciddiyetinin ve zamanlamanın lider kripto para biriminin fiyatının daha da düşebileceğini gösterdiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala bitirmedik mi? Henüz bitirdiğimizi sanmıyorum, çünkü çok düzeltici hamleler yapabiliriz. Tarihsel olarak Mart, genel olarak kripto veya piyasalar için en iyi dönem değildir. Bu yüzden işimizin bittiğine inanmıyorum. Özellikle daha düşük zaman dilimlerinde olduğu gibi bu kadar sert bir düşüşün ardından inşaat şu anda düşüş gösteriyor, ancak daha yüksek zaman dilimlerinde hala iyi gidiyoruz.

Michaël van de Poppe: BTC 50.000 ila 52.000 dolar arasında net bir direnç bölgesi ile karşı karşıya

Michaël van de Poppe, BTC’nin şu anda 50.000 ila 52.000 dolar arasında net bir direnç bölgesi ile karşı karşıya olduğunu ve bazı alıcıların kaçırma korkusuyla şaşkına dönmesine neden olduğunu söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Karşı karşıya kaldığı bazı direnç noktaları var. Şu anda birincisi insanlar, muhtemelen düzeltmenin bittiğini ve piyasaların geri döndüğünü düşünecekler.

Michaël van de Poppe: Bitcoin fiyatı 35.000 doların altına düşse bile paniğe gerek yok!

Kısa vadede Bitcoin’in kırılganlığına rağmen analist, Bitcoin‘in fiyatı 35.000 doların altına düşse bile ‘paniğe gerek olmadığını’ ekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pazar yapısı hala iyi. Bitcoin 35.000 dolara düşse bile, hala daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yaptığımız için piyasa yapısı hala iyi. Bu yüzden düzeltici bir hamle yapmak çok doğal. Genellikle bu düzeltmeler oldukça serttir ve piyasalar yukarı doğru hareket eder veya sürünür. Sonra düzeltmeler sadece tasfiyeler vb. nedeniyle çok hızlı bir düşüştür. Ancak paniğe gerek yoktur ve aslında bu düşüşleri biriktirmek için kullanmalısınız. Daha büyük konum…

Michaël van de Poppe: Mart’ta sıkıcı bir dönem yaşayabiliriz! Bu 3 altcoin ise iyi gidiyor

Michaël van de Poppe, altcoin’lerin Nisan yaklaşırken toparlanmaya başlamadan önce önümüzdeki ayın çoğunda bir aralıkta işlem yapmasını bekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Mart için sırada ne var. Bence biraz yatay, sıkıcı bir dönem yaşayabiliriz. Belki bazı altcoin’ler, bazıları iyi olduğu için sola ve sağa gidiyor… Kusama (KSM), Serum (SRM), Solana (SOL), iyi gidiyorlar. Ancak gerçek altcoin sezonunun Mart ayının sonunda gerçekleşmesi ve ardından her şeyin yükselmesi gerekir.

İşte Michael van de Poppenin başarılı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü.

Kaynak: https://kriptokoin.com/dunyaca-unlu-kahin-mart-icin-bitcoin-ve-altcoin-tahminlerini-paylasti/

Benzer içerikler

Southampton FC, Başarı Primi Olarak Bitcoin Verecek

Aykut YEZER

Greenpeace’in Bitcoin Kararı

Gamze KARABULUT

Charlie Munger: “Bitcoin asla küresel bir değişim aracı olmayacak”

Aykut YEZER

Yorum Yaz